Buurt Participatie Team

 

Op deze pagina”s treft u informatie aan van en over het  Buurt Participatie Team (voorheen BPP van Burgvlietkade tot Bodegraafsestraatweg). Het BPP was sinds juni 2002 actief en heeft in 2018 de naam aangepast naar BPT omdat dit meer de lading dekte van de aktiviteiten van het team

 

gebied van het BPT

Het Buurt Participatie Team is aktief in de straten:

  •  Burgvlietkade 48 t/m 102
  •  Sophiastraat
  •  Jan van Renesseplein
  •  Bodegraafsestraatweg 2 t/m 48
  •  Graaf Florisweg 131 t/m 145

 

contactpersonen

naam functie email
buurtparticipatieteam (algemeen emailadres, alle onderstaande personen) bpt@goudanoord.nl
Con Sadee contactpersoon sophiastraat 2 – 52 c.sadee@goudanoord.nl
Aart Snijders contactpersoon sophiastraat 1 t/m 33 a.snijders@goudanoord.nl
Klaas van Weelden contactpersoon sophiastraat 35 t/m 83 k.v.weelden@goudanoord.nl
Anne van der Starre-Hilberink contactpersoon bodegraafsestraatweg a.hilberink@goudanoord.nl
  contactpersoon burgvlietkade 48-74  
Frank Geenevasen contactpersoon burgvlietkade 75-102 f.geenevasen@goudanoord.nl
  contactpersoon jan van renesseplein  

De website en social media wordt verzorgd door Peter Keijser (p.keijser@goudanoord.nl)