Buurt Participatie Team

Het  Buurt Participatie Team is er voor u. Als nieuwe bewoner helpen wij u uw weg in de buurt te vinden. Welke buurtinitiatieven zijn er, hoe zit het met het buurtfeest, is er nog een gotendag?

Maar ook als doorgewinterde bewoner van de buurt kunt u bij ons terecht. Wij hebben zicht op alle initiatieven die er zijn en zorgen voor de verbinding als daarom gevraagd wordt.

We houden ook contact met de gemeente.

gebied van het BPT

Het Buurt Participatie Team is aktief in de straten:

  •  Burgvlietkade 48 t/m 102
  •  Sophiastraat
  •  Jan van Renesseplein
  •  Bodegraafsestraatweg 2 t/m 48
  •  Graaf Florisweg 131 t/m 145

contactpersonen

naam email
buurtparticipatieteam (algemeen emailadres, alle onderstaande personen) bpt@goudanoord.nl
Con Sadee c.sadee@goudanoord.nl
Aart Snijders a.snijders@goudanoord.nl
Klaas van Weelden k.v.weelden@goudanoord.nl
Anne van der Starre-Hilberink a.hilberink@goudanoord.nl
Frank Geenevasen f.geenevasen@goudanoord.nl

De website en social media wordt verzorgd door Peter Keijser (p.keijser@goudanoord.nl)

Wij zoeken nog buurtbewoners die ons team willen versterken